Burmistrz Obornik

Kandydaci i wyniki wyborów
- DESPERAK Piotr Andrzej lat 41, wykształcenie wyższe, zam. Ślepuchowo, nie należy do partii politycznej KWW Stowarzyszeni i Gospodarni
ilość głosów:000
- SZRAMA Tomasz Mikołaj lat 42, wykształcenie wyższe, zam. Kiszewo, członek partii: Platforma Obywatelska Rzeczypospolitej Polskiej KWW Tomasza
ilość głosów:000
- ZIELIŃSKI Michał Witold lat 42, wykształcenie wyższe, zam. Oborniki, członek partii: Prawo i Sprawiedliwość KWW Michała Zielińskiego Oborniki Dla Każdego
ilość głosów:000

Burmistrz Obornik


Sukces Komitetu Wyborczego Wyborców Tomasza Szramy.


Nieoficjalnie: Tomasz Szrama wygrał wybory na burmistrza Obornik w pierwszej turze po raz drugi.
Nieoficjalne wyniki z części okręgów do rady miejskiej Obornik. Mandaty zdobyli: Mikołajczak Krzysztof,Andrzej Gintrowicz, Henryk Brodniewicz, Paweł Drewicz, Marek Kalupa, Jarosław Paulus, Beata Matelska, Artur Wróblewski, Jarosław Nosal, Waldemar Cyranek, Marek Lemański, Ariel Mańczak, Paweł Dreger, Renata Małyszek,Zygmunt Klupczyński, Ewa Kaźmierczak, Adam Stańko, Błażej Pacholski, Irena Magdziarek, Rydzewska Anna, Mikołajczak Edyta.

WYBORY DO RADY MIASTA

Obwód: 1 Sala kameralna Obornickiego Ośrodka Kultury 64-600 Oborniki ul. Armii Poznań 18 Rada Obornik - Wyniki wyborów:
- 1 MIKOŁAJCZAK Krzysztof Szczepan Lista nr 16 ilość głosów:27
- 2 SMEKTAŁA Maciej Grzegorz Lista nr 20> ilość głosów:106
- 3 PIOTROWSKI Krzysztof Piotr Lista nr 21 ilość głosów:246
- 4 NOWAK Eugeniusz Jan Lista nr 24 ilość głosów:244


Obwód: 2 PGKiM w Obornikach 64-600 Oborniki ul. Lipowa 19

Rada Obornik - Wyniki wyborów:
- 1 TWAROGAL Robert Przemysław Lista nr 20 ilość głosów:77
- 2 SZYMOT Adrian Lista nr 23 ilość głosów:83/b>
- 3 GINTROWICZ Andrzej Janusz Lista nr 24 ilość głosów:317


Obwód: 3 Szkoła Podstawowa Nr 2 w Obornikach 64-600 Oborniki ul. Szkolna 7

Rada Obornik - Wyniki wyborów:
- 1 LIBERSKA Magdalena Lista nr 20 ilość głosów:67
- 2 SIEKIERSKI Michał Tadeusz Lista nr 21 ilość głosów:74
- 3 STAWICKI Marek Mateusz Lista nr 23 ilość głosów:60
- 4 BRODNIEWICZ Henryk Antoni Lista nr 24 ilość głosów:199


Obwód: 4 Biblioteka Publiczna Miasta i Gminy Oborniki 64-600 Oborniki ul. Mikołaja Kopernika 10

Rada Obornik - Wyniki wyborów:
- 1 KUKLEWSKI Hubert Lista nr 16
ilość głosów:82
- 2 BĄCZYK Krzysztof Paweł Lista nr 20 ilość głosów:68
- 3 KELLNER-KACZMAREK Katarzyna Lista nr 21 ilość głosów:61
- 4 DREWICZ Paweł Lista nr 24 ilość głosów:334


Obwód: 5 Przedszkole Nr 2 w Obornikach 64-600 Oborniki ul. Młyńska 2b

Rada Obornik - Wyniki wyborów:
-1 HARAJ Władysław Lista nr 16 ilość głosów:133
- 2 PIOTROWSKA Honorata Anna Lista nr 21 ilość głosów:81
- 3 PEDA Milena Weronika Lista nr 23 ilość głosów:131
- 4 KULUPA Marek Stanisław Lista nr 24ilość głosów:221


Obwód: 6 Przedszkole Nr 4 w Obornikach 64-600 Oborniki ul. Stanisława Staszica 23
Rada Obornik - Wyniki wyborów:
- 1 LICZAK Waleria Lista nr 16 ilość głosów:86
- 2 BUKOWSKI Damian Marek Lista nr 20 ilość głosów:87
- 3 KAMIŃSKI Tomasz Marcin Lista nr 21 ilość głosów:114
- 4 PAULUS Jarosław Edward Lista nr 24 ilość głosów:216


Obwód: 7 Szkoła Podstawowa Nr 3 w Obornikach 64-600 Oborniki ul. Czarnkowska 57
- 1 PROTASEWICZ Piotr Adrian Lista nr 21 ilość głosów:176
- 2 MATELSKA Beata Katarzyna Lista nr 24 ilość głosów:374


Obwód: 8 Szkoła Podstawowa Nr 3 w Obornikach 64-600 Oborniki ul. Czarnkowska 57
Rada Obornik - Wyniki wyborów:
- 1 TALAR Zenon Lista nr 16 ilość głosów:172
- 2 ŁUCZKOWIAK Henryka Lista nr 20 ilość głosów:103
- 3 WRÓBLEWSKI Artur Łukasz Lista nr 24 ilość głosów:191
- 4 DASZKIEWICZ Mateusz Błażej Lista nr 27
ilość głosów:90


Obwód: 9 Przedszkole Nr 1 w Obornikach 64-600 Oborniki ul.Droga Leśna 29

Rada Obornik - Wyniki wyborów:
- 1 LIS Bernard Lista nr 16 ilość głosów:75
- 2 BARTKOWIAK Wiesław Stanisław Lista nr 21 ilość głosów:115
- 3 NOSAL Jarosław Lista nr 24 ilość głosów:331


Obwód: 10 Przedszkole Nr 1 w Obornikach 64-600 Oborniki Droga Leśna 29
- DESPERAK Piotr Andrzej ilość głosów:000
Rada Obornik - Wyniki wyborów:
- 1 BOCH Stanisław Tadeusz Lista nr 20 ilość głosów:215
- 2 ŁOKAJ Paweł Jacek Lista nr 21 ilość głosów:100
- 3 CYRANEK Waldemar Lista nr 24 ilość głosów:290


Obwód: 11 Zespół Szkół w Obornikach 64-600 Oborniki Obrzycka 88
Rada Obornik - Wyniki wyborów:
- 1 RATAJSKI Ryszard Lista nr 16 ilość głosów:113
- 2 GACEK Eugeniusz Tomasz Lista nr 20 ilość głosów:175
- 3 LEMAŃSKI Marek Henryk Lista nr 24 ilość głosów:290


Obwód: 12 Zespół Szkół w Obornikach 64-600 Oborniki ul. Obrzycka 88
Rada Obornik - Wyniki wyborów:
- 1 ZIELIŃSKI Michał Witold Lista nr 21 ilość głosów:222
- 2 MAŃCZAK Ariel Łukasz Lista nr 24 ilość głosów:326


Obwód: 13 Świetlica wiejska Uścikowo 64-600 Uścikowo 10c

Rada Obornik - Wyniki wyborów:
- 1 DĄBROWSKI Leszek Mikołaj Lista nr 21 ilość głosów:146
- 2 CHUDZICKA Lucyna Agnieszka Lista nr 22 ilość głosów:230
- 3 DREGER Paweł Wojciech Lista nr 24 ilość głosów:231


Obwód: 14 Zespół Szkół w Kiszewie 64-607 Kiszewo 5
Rada Obornik - Wyniki wyborów:
- 1 MAŁYSZEK Renata Barbara Lista nr 20 ilość głosów:263
- 2 WERNER Wojciech Ryszard Lista nr 21 ilość głosów:21
- 3 STACHOWIAK Grzegorz Lista nr 22 ilość głosów:165
- 4 ADAMEK Kazimierz Lista nr 24 ilość głosów:183


Obwód: 15 Świetlica wiejska w Popówku 64-606 Popówko

Rada Obornik - Wyniki wyborów:
- 1 NOWAK Magdalena Lista nr 20 ilość głosów:105
- 2 CZŁAPA Stefan Jan Lista nr 21 ilość głosów:49
- 3 KLUPCZYŃSKI Zygmunt Lista nr 24 ilość głosów:213


Obwód: 16 Świetlica wiejska w Kowanówku 64-600 Kowanówko ul. Tarninowa 23
Rada Obornik - Wyniki wyborów:
- 1 WILIŃSKI Adam Michał Lista nr 16 ilość głosów:38
- 2 NOGALSKI Zenon Leon Lista nr 20 ilość głosów:147
- 3 KAŹMIERCZAK Ewa Lista nr 24 ilość głosów:289


Obwód: 17 Zespół Szkół w Rożnowie 64-600 Rożnowo ul. Dworcowa 42
Rada Obornik - Wyniki wyborów:
- 1 GRONOSTAJ Przemysław Lista nr 16 ilość głosów:151
- 2 RYDZEWSKA Anna Stanisława Lista nr 20 ilość głosów:320
- 3 KRAMER Wojciech Jan Lista nr 21 ilość głosów:43
- 4 RAKOWSKA Kinga Lista nr 24 ilość głosów:74


Obwód: 18 Świetlica wiejska w Łukowie 64-600 Łukowo 38

Burmistrz Obornik - Wyniki wyborów:
- DESPERAK Piotr Andrzej ilość głosów:000
- SZRAMA Tomasz Mikołaj ilość głosów:000
- ZIELIŃSKI Michał Witold>ilość głosów:000

Rada Obornik - Wyniki wyborów:
- 1 STAŃKO Adam Lista nr 16
ilość głosów:000
- 2 DROZDOWSKI Arkadiusz Lista nr 20 ilość głosów:000
- 3 MAŁECKA Ewelina Zofia Lista nr 21 ilość głosów:000
- 4 KUBIATOWICZ Bożena Małgorzata Lista nr 22 ilość głosów:000
- 5 ŁUKASZYK Aleksandra Maria Lista nr 24 ilość głosów:000
- 6 MAGDZIARZ Mateusz Zbigniew Lista nr 25 ilość głosów:000
- 7 POSPYCHAŁA Aleksandra Lista nr 26 ilość głosów:000


Obwód: 19 Świetlica wiejska Bogdanowo 64-600 Bogdanowo 29

Burmistrz Obornik - Wyniki wyborów:
- DESPERAK Piotr Andrzej ilość głosów:000
- SZRAMA Tomasz Mikołaj ilość głosów:000
- ZIELIŃSKI Michał Witold>ilość głosów:000

Rada Obornik - Wyniki wyborów:
- 1 MAJKOWSKI Andrzej Lista nr 20 ilość głosów:000
2 BARNAŚ Gracjan Krzysztof Lista nr 21 ilość głosów:000
3 PACHOLSKI Błażej Lista nr 24 ilość głosów:000


Obwód: 20 Świetlica wiejska w Świerkówkach 64-605 Świerkówki

Burmistrz Obornik - Wyniki wyborów:
- DESPERAK Piotr Andrzej ilość głosów:154
- SZRAMA Tomasz Mikołaj ilość głosów:291
- ZIELIŃSKI Michał Witold>ilość głosów:55

Rada Obornik - Wyniki wyborów:
- 1 MAGDZIAREK Irena Lista nr 20 ilość głosów:000
- 2 WALKOWSKI Andrzej Lista nr 21 ilość głosów:000
- 3 TECŁAW Marek Lista nr 22 ilość głosów:000
- 4 GARCZEWSKA Maria Magdalena Lista nr 24 ilość głosów:000


Obwód: 21 Szkoła Podstawowa w Objezierzu 64-600 Objezierze 8

Burmistrz Obornik - Wyniki wyborów:
- DESPERAK Piotr Andrzej ilość głosów:000
- SZRAMA Tomasz Mikołaj ilość głosów:000
- ZIELIŃSKI Michał Witold>ilość głosów:000

Rada Obornik - Wyniki wyborów:
- 1 LOBERMAJER Aleksandra Stanisława Lista nr 16 ilość głosów:000
- 2 KUBISIAK Michał Lista nr 20 ilość głosów:000
- 3 KONIECZNY Marek Paweł Lista nr 21 ilość głosów:000
- 4 MUCHA Agnieszka Sylwia Lista nr 22 ilość głosów:000
- 5 MIKOŁAJCZAK Edyta Joanna Lista nr 24 >ilość głosów:000


Obwód: 22 Rada Miejska w Obornikach okręg nr 16 - KandydaciSzpital Rehabilitacyjno-Kardiologiczny w Kowanówku 64-600 Kowanówko Sanatoryjna 34

Burmistrz Obornik - Wyniki wyborów:
- DESPERAK Piotr Andrzej ilość głosów:000
- SZRAMA Tomasz Mikołaj ilość głosów:000
- ZIELIŃSKI Michał Witold>ilość głosów:000

Rada Obornik - Wyniki wyborów:
- 1 WILIŃSKI Adam Michał Lista nr 16 ilość głosów:000
- 2 NOGALSKI Zenon Leon Lista nr 20 ilość głosów:000
- 3 KAŹMIERCZAK Ewa Lista nr 24 ilość głosów:000


Obwód: 23 Rada Miejska w Obornikach okręg nr 5 - KandydaciSamodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej w Obornikach 64-600 Oborniki Szpitalna 2

Burmistrz Obornik - Wyniki wyborów:
- DESPERAK Piotr Andrzej ilość głosów:000
- SZRAMA Tomasz Mikołaj ilość głosów:000
- ZIELIŃSKI Michał Witold>ilość głosów:000

Rada Obornik - Wyniki wyborów:
- 1 HARAJ Władysław Lista nr 16
ilość głosów:000
- 2 PIOTROWSKA Honorata Anna Lista nr 21 ilość głosów:000
- 3 PEDA Milena Weronika Lista nr 23 ilość głosów:000
- 4 KULUPA Marek Stanisław Lista nr 24 ilość głosów:000